Економіка 4.0

8 грудня 2016 року у приміщенні Дипломатичної академії при МЗС України відбулися експертні дебати «Світова цифрова трансформація: шанси для України та перспективи економіки 4.0», організовані Комітетом з електронних комунікацій Торгово-промислової палати України спільно з Радою експортерів та інвесторів при МЗС України.

За оцінками міжнародного експертного середовища світ наразі стоїть на порозі 4-ої технологічної революції, що буде долати лінії поділу між фізичними, цифровими та біологічними системами. Нові економічні реалії ставлять перед нашої державою нові виклики, відповіді на які потрібно знайти вже сьогодні. У чому буде український comparative advantage? Які галузі національної економіки будуть локомотивами на шляху до економіки четвертого покоління? Більшість експертів схиляються до думки, що це - IT сектор. Саме він потребує уваги щодо необхідності розбудови інфраструктури, прямих інвестицій, покращенні діалогу B2G.

 

Напередодні щорічної сесії Всесвітнього економічного форуму у Давосі актуальним є обговорення сучасного стану готовності IT сектору України до входження до економіки 4.0 та проведення аналізу інвестиційних, технологічних та консультативних потреб України на згаданому напрямі. 

 

 

Короткий сюжет про захід на телеканалі ТПП:

 

 

Повний відеозапис форуму (6 годин):

 

 Групові фотографії учасників після закінчення заходу:

 

 

Документи форуму:

Скачать
Проект підсумкового документу
До Дебатів 23 грудня цього року "Економіка 4.0" у Дипакадемії.
ЩОБ НЕ ОПИНИТИСЯ НА ЗАДВІРКАХ ЦИФРОВОЇ Ц
Adobe Acrobat документ 402.1 KB
Скачать
Подяка Голови Комітету
Подяка Голови Комітету з електронних комунікацій ТПП Володимира Коляденка учасникам та гостям форуму.
Podjaka.pdf
Adobe Acrobat документ 129.8 KB
Скачать
Порядок денний форуму
Порядок денний заходу із зазначенням виступаючих, модераторів, тем обговорення та часового розкладу, який надсилався учасникам
AGENDA-5_0.pdf
Adobe Acrobat документ 395.7 KB
Скачать
ПЕРЕЛІК СПІКЕРІВ та МОДЕРАТОРІВ
ПЕРЕЛІК СПІКЕРІВ та МОДЕРАТОРІВ обох панелей форуму із фотографіями та коротким представленням
World Digital Transformation - presentat
Adobe Acrobat документ 1.0 MB
Скачать
Презентація ОНАЗ ім. Попова
Презентація Ректора Одеської національної академії зв'язку ім. Попова, професора, доктора наук П. П. Воробієнко "Економіка 4.0 і парадигма сталого розвитку".
ONAZ.pdf
Adobe Acrobat документ 1.7 MB
Скачать
Презентація системи підтримки інновацій в Ізраїлі
Презентація економіста, соціолога, провідного експерта опитування громадської думки, Радника головного наукового бюро при Міністерстві економіки, Радника Національної ради з R & D в Міністерстві науки, технології та космосу, Радника Світового банку з моніторингу та оцінки ефективності сербського інноваційного фонду, Радника екс-прем'єрміністрів: Рабина, Шарона і Ольмерта, власник E.G.P. Applied Economics Ltd. (Ізраїль) (приймав участь по Skype-звяз’ку) із Ізраїлю Кальмана Гаєра щодо системи підтримки інновацій в Ізраїлі - Офісу Головного Вченого Ізраїлю
Presentation - OCS.pdf
Adobe Acrobat документ 187.7 KB
Скачать
Презентація інституту вищих керівних кадрів НАДУ при Президентові України
Андрій Семенченко – Директор інституту вищих керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України, доктор наук, професор "Цифрове суспільство в Україні. Стан та перспективи розвитку".
IDU.pdf
Adobe Acrobat документ 1.4 MB
Скачать
Презентація Водафону
Презентація Директора з корпоративного управління і контролю Vodafone Україна, екс- Міністра зв'язку України Олега Проживальського "Роль операторів мобільного зв’язку у переході до цифрової індустрії 4.0"
VODAFONE_08_12_16.pdf
Adobe Acrobat документ 1.0 MB
Скачать
Презентація компанії Інтел в Україні
Презентація керівника компанії Інтел в Україні Дмитра Калити "Час змін - можливості для нових продуктів".
Intel_keynote_AcademyofFF_Dec_2016.pdf
Adobe Acrobat документ 1.1 MB